محسن منشوری – مدیر کل بازرسی و حسابرسی بانک – در حاشیه نشست با رؤسای دوایر استان اظهار داشت: مجموعه بانک مهر اقتصاد در شبکه بانکی کشور نقش آفرین و اثر گذار است لذا باید در زمینه اقتصاد مقاومتی کارساز و گره گشا باشد.

 

مدیرکل حسابرسی و بازرسی بانک مهر اقتصاد از شعب استان مرکزی نظارت ستادی به عمل آورد.
به گزارش روابط عمومی بانک مهر اقتصاد استان مرکزی، محسن منشوری – مدیر کل بازرسی و حسابرسی بانک – در حاشیه نشست با رؤسای دوایر استان اظهار داشت: مجموعه بانک مهر اقتصاد در شبکه بانکی کشور نقش آفرین و اثر گذار است لذا باید در زمینه اقتصاد مقاومتی کارساز و گره گشا باشد.
منشوری در ادامه تاکید کرد: بانک ارزشی مهر اقتصاد مسئولیت ویژه ای برای کمک به تحقق اقتصاد مقاومتی بر عهده دارد چرا که منویات مقام معظم رهبری را سرلوحه فعالیت های خود قرار داده تا حمایت مؤثر و اساسی تری از صنعتگران و تولید کنندگان داخلی کشور به عمل آورد و بتواند به عنوان الگویی برای سایر بنگاه های اقتصادی مطرح شود.
مدیرکل حسابرسی و بازرسی بانک مهر اقتصاد ابراز داشت: سیاستهای کلان بانک در سال 95 از سوی مدیر عامل بانک مهر اقتصاد ابلاغ شده که کاهش قیمت تمام شده پول یکی از اولویت های اصلی و اساسی بانک در سال جاری می باشد.

منبع : بانک مهر اقتصاد گچساران |کاهش قیمت تمام شده پول از اولویت های اصلی بانک می باشد
برچسب ها : بانک ,اقتصاد ,استان ,حسابرسی ,بازرسی ,کشور ,اقتصاد مقاومتی ,زمینه اقتصاد ,بانکی کشور ,مقاومتی کارساز ,مدیرکل حسابرسی ,اقتصاد مقاومتی کارساز ,زم