مدیر عامل بانک مهر اقتصاد در همایش سراسری روسای دوایر پشتیبانی و مهندسی، بسیاری از موفقیت های بانک را مرهون تلاش های همکاران معاونت پشتیبانی و مهندسی دانست.

به گزارش روابط عمومی بانک مهر اقتصاد استان اصفهان، سید ضیاء ایمانی – مدیر عامل بانک - در این همایش که به میزبانی استان اصفهان برگزار شد، با تقدیر از تمامی کارکنان معاونت پشتیبانی و مهندسی بانک، گفت: کار در حوزه پشتیبانی سنگین و همراه با دشواری های خاص خود است و فعالیت در این عرصه نسبت به سایر حوزه ها کمتر دیده می شود همچنان که در دوران دفاع مقدس نیروهای پشتیبانی به سنگرسازان بی ‌نام و نشان معروف بودند.

مدیر عامل بانک مهر اقتصاد با بیان اینکه تلاش ها و فعالیت های بخش پشتیبانی، تداوم روند پیشرفت بانک مهر اقتصاد را به دنبال دارد، گفت: اقدامات مستمر و موثر معاونت پشتیبانی و مهندسی، بستر مناسبی برای فعالیت کارکنان فراهم می کند از اینرو تاثیر مستقیمی در رشد و اعتلای بانک دارد.

ایمانی بخش بزرگی از پیشرفت و موفقیت بانک مهر اقتصاد را مرهون تلاش های بی وقفه همکاران پشتیبانی و مهندسی دانست و تصریح کرد: در فضای بازار رقابتی کنونی، ضرورت دارد تا مدیران کل استان‌ها و مدیران پشتیبانی و مهندسی همکاری و هماهنگی بیشتری با یکدیگر داشته باشند.

منبع : بانک مهر اقتصاد گچساران |مدیر عامل بانک مهر اقتصاد: بسیاری از موفقیت های بانک، مرهون تلاش های همکاران پشتیبانی است
برچسب ها : پشتیبانی ,بانک ,اقتصاد ,مهندسی ,مدیر ,عامل ,مدیر عامل ,عامل بانک ,معاونت پشتیبانی ,مرهون تلاش ,همکاران پشتیبانی